گزارش تخصصی معلمان و دبیران راهنمایی - متوسطه اول

گزارش تخصصی معلمان راهنمایی

همکاران فرهنگی و معلمان عزیزی که در مقطع راهنمایی تدریس میکنند میتوانند فایل های گزارش تخصصی معلمان راهنمایی را در انتهای همین صفحه مشاهده کرده و نسبت انتخاب به مقطع مورد نظرشان و موضوع گزارش تخصصی اقدام کرده و فایل مورد نظرشان را دانلود کنند . در صفحه هر یک از فایل های گزارش تخصصی معلمان راهنمایی سعی کرده ایم بصورت خلاصه وار سرفصل های موضوعی که در گزارش به آنها پرداخته شده است را تشریح کنیم .

گزارش تخصصی معلمان راهنمایی

بیش از 300 نمونه گزارش تخصصی معلمان راهنمایی در حال حاضر آماده سازی شده اند و برای دانلود در اختیار همکاران عزیز از سراسر کشور میباشند همچنین در همه فایل ها 5 نمونه رایگان پیشنهاد ارزشیابی کوتاه هم گنجانده شده است.

همکاری با معلمان راهنمایی برای تهیه فایل های گزارش و سایر فایل های آموزشی و پژوهشی

همچنین ما آمادگی داریم با معلمان عزیز از سراسر کشور در زمینه تولید فایل های آموزشی و پژوهشی ویژه معلمان همکاری کنیم . معلمان مقطع راهنمایی و سایر مقاطع میتوانند فایل هایی که خود آماده کرده اند را به ما بفروشند یا روی سایت ما بارگذاری کنند و به فروش برسانند . در این مواقع با فرمول زیر میتوانید از فروش فایل های خودتان بهره مند شوید.

از کل مبلغ فروش 40 درصد صاحب فایل   --- 40 درصد صاحب سایت    --- 40 درصد نویسنده و منتشر کننده فایل در سایت دریافت میکنند ... بدیهی است افرادی که بخواهند خودشان فایل را منتشر کنند ما آمادگی داریم اکانت نویسنده در سایت برایشان ایجاد کنیم که در اینصورت 60 درصد از فروش فایل را دریافت خواهند کرد.

گزارش تخصصی معلمان راهنمایی و متوسطه اول با موضوعات مختلف

در انتهای همین صفحه میتوانید بصورت لیست وار نمونه های گزارش تخصصی دبیران راهنمایی , گزارش تخصصی معلمان راهنمایی , گزارش تخصصی متوسطه اول را مشاهده کنید . سعی کرده ایم این گزارش ها در بازه موضوعی متنوعی آماده سازی شده و در سایت بارگذاری شوند . کافیست شما فایل گزارش مورد نظرتان را از لیست زیر انتخاب کرده و با کلیک روی آن به صفحه اختصاصی آن فایل گزارش تخصصی دبیران راهنمایی , متوسطه اول و معلمان راهنمایی رفته و جزئیات بیشتری از قبیل عنوان و موضوع گزارش , سرفصل های گزارش و خصلاصه ای از متن گزارش را مشاهده کنید . 

گزارش تخصصی معلمان ادبیات

معلمان زبان انگلیسی

معلمان هنر

دبیران

دانلود گزارش تخصصی معلمان و دبیران راهنمایی

بعد از مشاهده در انتهای هر فایل لینک خرید قرار دارد که با زدن آن به صفحه پرداخت آنلاین ارجاع داده میشوید . لینک دانلود گزارش تخصصی معلمان و دبیران راهنمایی و متوسطه اول به محض انجام پرداخت  برای شما قابل رویت خواهد بود.

همچنین لینک دانلود گزارش تخصصی دبیران راهنمایی , معلمان راهنمایی و.. همه فایل هایی که از سایت ما خریداری میکنید به ایمیلی که هنگام خرید وارد میکنید هم ارسال میشوند.

 

مشاهده و دانلود فایل های معلمان راهنمایی

برای دانلود هریک از فایل های گزارش تخصصی معلمان راهنمایی روی لینک مورد نظرتان کلیک کرده و سپس به صفحه فایل رفته و دانلود کنید.

تمامی گزارش ها همراه با 5 نمونه رایگان پیشنهاد ارزشیابی ارائه میشوند .

تمامی فایل ها با قیمت 2000 تومان قابل خرید و دانلود هستند

اگر ایمیل ندارید یا با فرایند خرید اینترنتی آشنا ندارید با شماره 09356718135 در تلگرام ارتباط بگیرید.

 

 

 

گزارش تخصصی    تجربیات برتر معلمان    تجارب برتر تربیتی   - طرح جابر   - گزارش تخصصی معلمان    -  کارورزی فرهنگیان     پرسش مهر   - اقدام پژوهی  -  طراحی آموزشی        - سناریو و الگوی تدریس   - ضمن خدمت فرهنگیان       - طرح درس